Posted by on Lip 20, 2018 in Perfumy | 0 comments

Christian Dior Dior Homme Intense

Zapach Dior Homme Intense został wydany w 2007 roku jako intensywny uwodziciel i słodki prowokator dla najbardziej pewnych siebie mężczyzn. Dior Homme Intense Christiana Diora jest flankerem Dior Homme for Men z 2005 roku. Ten niezwykle męski zapach sprawi, że każdy mężczyzna będzie stylowy, zrelaksowany i elegancki. Za każdym razem, gdy go rozpylisz, poczujesz ciekawy aromat dzięki efektownym i niezapomnianym nutom zapachowym. Dior Homme Intense przyciąga użytkowników do świata uwodzenia dzięki swojej urzekającej aurze.

„Męskie zapachy Dior cechują się nowoczesną elegancją męskiej mody Dior, od najbardziej stylowego, wyrafinowanego do najbardziej zrelaksowanego, sportowego, eleganckiego wyglądu. Odważne perfumy przełamują tradycję, typową dla perfum Diora, ” ~ Dior.

Christian Dior Dior Homme Intense reklama

Christian Dior Dior Homme Intense to intensywny i odważny kwiatowo drzewny zapach skomponowany z nut lawendy, wanilii, irysa, bursztynu, cedru z wirginii i akordów wetiweru. Dior Homme Intense zachowuje oryginalny klasyczny i elegancki kształt butelki. Ten zapach wygląda niesamowicie i oszałamiająco, nie wspominając o jego kuszącym przyjemnym zapachu. Dior Homme Intense to przyjemny zapach, który zadowoli mężczyzn, którzy kochają swoją silną osobowość. Ten zapach nie jest przeznaczony dla młodych mężczyzn, jest przyjemnym zapachem do okazjonalnego noszenia. Perfumy te idealnie łączą spokój z chaosem, lód z ogniem i namiętność z obojętnością.

Christian Dior Dior Homme Intense jest dziełem słynnego perfumiarza Francois Demachy. Jest to perfumowana edycja dla mężczyzn, dostępna w butelkach 50, 100 i 150 ml wody toaletowej.