Kategorie
Inne wpisy

Akcesoria do telefonów GSM

Przez ostatni tydzień szukałem telefonu, który mógłby godnie zastąpić mój ulubiony, zużyty telefon komórkowy. Po wielu konsultacjach i odwiedzeniu kilkunastu stron, wybrałem idealny model. Przesyłka ze sklepu internetowego dotarła szybko i już mogłem cieszyć się nowym nabytkiem. Jedynym mankamentem było to, że żadne z posiadanych akcesorii nie pasowało do nowej komórki. Postanowiłem, więc odwiedzić dobrze mi znany sklep z szyldem akcesoria GSM.

akcesoria GSM

Właścicielem jest mój dobry przyjaciel z liceum, a na półkach swojego sklepu ma baterie do telefonu i akumulatory. Interesowały mnie przede wszystkim kable, za pomocą których mógłbym połączyć swój telefon z komputerem i przesłać ulubione utwory muzyczne na kartę pamięci. Mój stary futerał również był zużyty, więc zakup nowego był tylko formalnością. Jak pomyślałem, tak zrobiłem i następnego dnia byłem już w sklepie przyjaciela.

Ten pomógł mi w sposób profesjonalny wybrać elementy nowego wyposażenia telefonu. Gdy wszystko podsumowaliśmy okazało się, że akcesoria do telefonów komórkowych nie są najtańszą rzeczą. Kolega jednak postarał się o odpowiedni rabat i za całość zapłaciłem akceptowalną kwotę. Teraz już w pełni mogę cieszyć się swoim nowym zakupem i mam nadzieję, że będzie on mi służył co najmniej tak długo jak stary telefon komórkowy.