Kategorie
Perfumy

Armani Acqua di Gio Absolu idealne na prezent

Giorgio Armani na nowo odkrywa siebie dzięki Acqua di Gio Absolu. Jest to wręcz idealny wybór na niezapomniany dzień ojca.
23 czerwca jest kluczowym dniem, aby podziękować i pokazać naszemu ojcu, jak bardzo go kochamy. Nie przegap tej okazji i podaruj mu Giorgio Armani Acqua di Gio Absolu. On to pokocha!

Giorgio Armani Acqua di Gio Absolu

Zbliża się dzień ojca, jaki prezent mu dasz?

Relacja między ojcem a synem jest magiczna. Ta wyjątkowa i niezwykła więź przekracza granice materialne i pokonuje prawa fizyczne. Ojciec jest czymś więcej niż osoba, która nas poczęła, jest naszym przykładem do naśladowania, człowiekiem, który opiekował się nami w chwilach słabości i bezinteresownie dzielił się z nami całą swoją miłością i uczuciem.

Każdy rodzic jest całym światem dla dzieci. Czasami trudno jest trafić w punkt z idealnym prezentem. Niektórzy są miłośnikami sportu, czytania, muzyki …

Co dać?

Proponuje ponadczasowy prezent, który nigdy nie zawodzi, perfumy. Zapachy są potężne, a nasz mózg kojarzy je z chwilami, miejscami, ludźmi … Spraw, by twój ojciec cieszył się tym dniem specjalnym aromatem, który zawsze mu towarzyszy i przypomina mu o Tobie.

Polecam klasyczną wersję, która właśnie wyszła na nowo w 2018 roku, Giorgio Armani Acqua di Gio Absolu. To perfumy dla mężczyzn. Nowe wydanie „Acqua di Gio” autorstwa Giorgio Armaniego, charakteryzujące się wyjątkowym połączeniem drzewiastych aromatów i wody morskiej. To świeży i wyrafinowany zapach inspirowany naturą i włoskimi wybrzeżami Morza Śródziemnego.

Acqua di Gio Absolu do Giorgio Armaniego na MARKOWAPERFUMERIA.PL

Giorgio Armani Acqua di Gio pour Homme

Prestiżowy perfumiarz Alberto Morillas przedstawia 20 lat później nową wersję swojego poprzednika, Acqua di Gio l 'Homme, i stworzył Giorgio Armaniego Acqua di Gio Absolu, który inspiruje drewno i morze jako symbole życia. Jego szczytowe nuty są owocowe i łączą się z sercem morskich i drzewnych nut. Jego czyste paczuli tworzy trwałe i intensywne perfumy, idealne dla rodziców aktywnych, którzy łączą pracowite życie z przyjemnością i poświęceniem czasu dla rodziny. Jeśli twój ojciec lubi perfumy o wyrafinowanych, ale naturalnych zapachach, które dostosowują się do każdej chwili i sytuacji, przestań się zastanawiać, bo to Twój perfumeryjny strzał w dziesiątkę.

Zapewniamy, że twój ojciec pokocha Aqua di Gio Absolu autorstwa Giorgio Armaniego, ale przede wszystkim, że to Ty mu go dasz.

Jaki jest wyjątkowy dzień bez jedzenia? Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji, aby
Zrób oryginalny prezent dla swojego ojca, aby uczcić swoją miłość do niego.

Krótko mówiąc, Dzień Ojca to idealna okazja, by cieszyć się i wzmacniać więzy, które was łączą. Mimo to nigdy nie zapominaj, że masz 365 dni w roku, aby okazać miłość i uczucie, które czujesz do najbardziej wyjątkowej osoby w twoim życiu.