Aura Eau De Parfum Sensuelle Thierry Mugler

Thierry Mugler Aura Eau De Parfum Sensuelle
Prawie kończę kolejny rok i będę musiał zrobić moją listę najlepszych i najgorszych zapachów ostatnich czasów.

Dziś chcę podzielić się moimi doświadczeniami z jednym zapachem, który faktycznie został wydany w okresie letnim, ale z powodu pracy i podróżowania mam schronienie nie miałem czasu i okazji, aby to przetestować, Aura Eau de Parfum Sensuelle od Muglera tak, kolejny flanker Aury, i powiedziałem miliony razy, że nie jestem fanem flankerów, ale ten dom przynajmniej wkłada trochę wysiłku i uwalnia dobre, a przynajmniej pachną inaczej, a nie tak samo.

Oryginalna Aura miała dużo nut drzewnych, plus wanilię i rabarbar, tworząc zielonkawo słodki zapach, ludzie reagują na to lubię lub nienawidzę, dla mnie to perfumy, które w dużej mierze zależą od pH skóry, ale spójrzmy na notatki Aura EDP Sensuelle, aby zrozumieć główną różnicę.

NUTY ZAPACHOWE

NUTY GÓRY: liść cynamonu, gardenia
NUTY SERCA: Zielone Nuty
NUTY BAZY: drzewo sandałowe, białe piżmo

O wiele łatwiejszy w noszeniu niż Aura, mniej wytrzymały, ale o lepszej trwałości dzięki mieszance drzewa sandałowego i białego piżma, zachowuje jakiś rodzaj DNA z pierwszej wersji, ale tak samo jak prawdopodobnie Aura EDT, gardenia jest trochę trudny do wykrycia na początku, ale wyraźnie używany do zmniejszenia ostrości wanilii, którą ma oryginalna, cynamon, w jaki jest tu mieszany, jest piękny, sucha zieleń jest świeższa zmieszana z drzewem i piżmem z delikatnym słodkim akcentem.

Osobiście podoba mi się ten bardziej niż Aura EDP, jest bardziej do codziennego użytku, bardziej przyjazny dla pH, jest inny nawet ze wszystkich perfum wydanych w tym roku, nie podobała mi się butelka, muszę przyznać, ale trzymam wszystkie perfumy w ciemnej szafie. Nie ozdabiam nimi swojej toaletki ani toaletki, więc prawie ich nie widzę.

Moja ostateczna opinia, jeśli czujesz, że wszystkie ostatnio perfumy pachną tak samo, szczerze polecam, jeśli pewnego dnia będziesz w pobliżu sklepu, aby wypróbować Aura EDP i Aura EDP Sensuelle, pozwól im się uspokoić, a może znajdziesz dobrą opcję dla siebie, Rodzina Aura nie przypomina żadnych perfum, przynajmniej wydanych w ostatnich latach.

Aura Sensual Eau de Parfum dostępne w 30 ml i 50 ml

Dodaj komentarz