Kategorie
Perfumy

Calvin Klein CK Everyone: recenzja

Calvin Klein CK Everyone
Calvin Klein jest twórcą jednej z odnoszących największe sukcesy linii zapachów na rynku masowym, dając swoim fanom
to, czego chcą. Od 1994 roku wraz z wydaniem CK One, które są świeżymi i czystymi perfumami.

Na dobre przyzwyczailiśmy się do flankerów CK One czy Eternity, szczególnie ostatnio. Kiedy pojawiły się próby nowych perfum, takich jak Obsessed, wszyscy wracają do starego dobrego klasyka.

Niedawno spróbowałem najnowszej edycji głównej lini zapachowej marki w postaci perfum Calvin Klein CK Everyone i pomyślałem, że nadszedł czas, aby ponownie przeanalizować ten aromatyczny fenomen. Domowy styl Kleina idealnie pasuje do aktualnego trendu w perfumach dla pokolenia milenialsów. Jego zapachy zawsze były po przezroczystej stronie. Dla większości CK głównym perfumiarzem jest Alberto Morillas. Świetnie rozumie tę estetykę, ponieważ to on i Harry Fremont stworzyli ją w CK One. Jedną z rzeczy, które powodują, że trochę się to wyróżnia, jest fakt, że jest w nim trochę więcej energii. Kiedy próbowałem ten aromat na blotterze, nie był tak podobny, jak zwykle są flankery. Nie mówię, że to duże odejście, ale na typowym fundamencie Calvina Kleina jest kilka fajnych zawijasów.

CK Everyone Calvin Klein

Cała rzecz zaczyna się od klasycznego otwarcia świeżego cytrusa, w tym przypadku pomarańczowego. To, co daje tę inną energię, to dopalacz imbiru. To właściwa ilość. Następnie pojawia się ta drobna zmiana, która najbardziej mi się podobała. Jako akord serca jest wymieniona nuta niebieskiej herbaty. Daje to wrażenie lżejszej nalewki czarnej herbaty. Czy dlatego jest niebieska? Jest to przezroczysta herbata nakładana na typowe wodne składniki. Podobało mi się to bardziej niż myślałem. Czystość Calvina Kleina powraca do CK Everyone z dużą ilością czystego cedru drzewnego. Każda kompozycja z tej serii ma trwałość 6-8 godzin i przeciętną projekcję.

Zawsze mówi się, że marki uczą się pozostawać na swoim pasie. Oznacza to zrozumienie, czego chce Twój konsument i dostarczenie mu tego. Można powiedzieć, że przez ostatnie dwadzieścia pięć lat Calvin Klein był w tym doskonały. Najnowszym dowodem jest CK Everyone.

Esencja ma charakter cytrusowo-aromatyczny
Przeznaczona jest do użytku w ciągu dnia
Nuty wprowadzające: olejek pomarańczowy, imbir
Akord środkowy: nuty wodne, niebieska herbata
Linia głębi: cedr, paczula, bursztyn, piżmo

W 2021 roku czyli rok po wydaniu Everyone, Calvin Klein wprowadził na rynek wersję CK One Summer 2021. Jasny, pozbawiony płci zapach inspirowany chłodem oazy na gorącej amerykańskiej pustyni. Limitowana edycja reinterpretuje oryginał świeżymi nutami jasnych cytrusów. Zdefiniowane przez żywy rabarbar, górne nuty musującej cytryny Meyera i świeższy akord wody utrzymują się, przywołując chłodne orzeźwienie podczas letnich upałów. Surrealistyczna butelka zaprojektowana przez Mishko ma gradację od niebieskiego do zielonego i zniekształcony tekst inspirowany falami upałów. Arkusz naklejek zachęca do osobistego dostosowania butelki, przywołując radosny optymizm letniej podróży. Ten wibrujący koktajl wyszedł spod ręki perfumiarza Clementa Gavarry.

Rodzina olfaktoryczna zapachu: aromatyczno-cytrusowa
Akord głowy: nuty wodne, grejpfrut, cytryna
Nuta serca: rabarbar, arbuz, eukaliptus
Skład podstawy: brzoskwinia, ambroksan, białe drzewa

Dodaj komentarz