Kategorie
Perfumy

Christian Dior Dior Homme Intense

Christian Dior Dior Homme Intense

Zapach Dior o tej nazwie został wydany w 2007 roku jako intensywny uwodziciel i słodki prowokator dla najbardziej pewnych siebie mężczyzn. Nowe perfumy są flankerem Dior Homme for Men z 2005 roku. Ten niezwykle męski zapach sprawi, że każdy mężczyzna będzie stylowy, zrelaksowany i elegancki. Za każdym razem, gdy go rozpylisz, poczujesz ciekawy aromat dzięki efektownym i niezapomnianym nutom zapachowym. Nowy zapach Dior przyciąga użytkowników do świata uwodzenia dzięki swojej urzekającej aurze.

„Męskie zapachy Dior cechują się nowoczesną elegancją męskiej mody Dior, od najbardziej stylowego, wyrafinowanego do najbardziej zrelaksowanego, sportowego, eleganckiego wyglądu. Odważne perfumy przełamują tradycję, typową dla perfum Diora, ” ~ Dior.

Dior Homme Intense

Nowy zapach to intensywny i odważny kwiatowo drzewny zapach skomponowany z nut lawendy, wanilii, irysa, bursztynu, cedru z wirginii i akordów wetiweru. Zpach zachowuje oryginalny klasyczny i elegancki kształt butelki. Ten zapach wygląda niesamowicie i oszałamiająco, nie wspominając o jego kuszącym przyjemnym zapachu. Kompozycja to przyjemny zapach, który zadowoli mężczyzn, którzy kochają swoją silną osobowość. Ten zapach nie jest przeznaczony dla młodych mężczyzn, jest przyjemnym zapachem do okazjonalnego noszenia. Perfumy te idealnie łączą spokój z chaosem, lód z ogniem i namiętność z obojętnością.

Perfumy są dziełem słynnego perfumiarza Francois Demachy. Jest to perfumowana edycja dla mężczyzn, dostępna w butelkach 50, 100 i 150 ml wody toaletowej.