Kategorie
Perfumy

Elizabeth Arden Sunflowers Summer Air

Elizabeth Arden wydaje proste, lekkie i tanie zapachy do codziennego użytku. Nie jestem fanką jej perfum, ponieważ uważam je za zbyt intensywne kwiatowo i zbyt ostre jak na mój nos. Wciąż jednak znam niektóre dziewczyny, które uwielbiają te łatwe i dziewczęce aromaty. Tego lata Sunflowers Summer Air Elizabeth Arden okazuje się nowym oddaniem dla letnich kwiatów, świeżego powietrza i fascynujących kwitnących drzew. To tak, jakby hołd dla tego, co nas otacza w lecie, a w pewnym sensie głębokie letnie uczucie, noszone w ciągu dnia, gdziekolwiek pójdziemy.

Elizabeth Arden Sunflowers Summer Air

Elizabeth Arden Sunflowers Summer Air opisywane są jako przyjemne, świeże i letnie perfumy dzięki aromatycznym kwiatowym akordom. Perfumy Sunflowers Summer Air podążają za poprzednimi wydaniami, takimi jak Sunflowers Sunlight Kiss, Sunflowers Summer Bloom, Sunflowers Dream Petals i inne udane perfumy.

„Elizabeth Arden Sunflowers Summer Air są inspirowane chłodnym, orzeźwiającym wiatrem, który delikatnie porusza się po całej ziemi, zachęcając kwiaty do tańca i zmusza do kołysania się, a to pachnące połączenie cytrusów, kwiatów i drzewnych piżm wychwytuje moment widzenia złotych plam słonecznika na horyzoncie. ”

Elizabeth Arden Sunflowers Summer Air, jak gdyby zaprasza Cię do lata z nowym odświeżającym aromatem i zabawnymi uczuciami. Otwierają go świeże cytrusowe nuty cytryny, mandarynki i jabłka wraz z tuzinem kwiatowych akordów cyklamenów, róż, fiołka, jaśminu i Osmantusa. Baza uspokaja się drewnem cedrowym, piżmem i bursztynem. Perfumy Sunflowers Summer Air to moc cytrusowych / kwiatowych akordów, które są subtelne, słodkimi nutami i wspaniałym kobiecym kwiatowym zapachem do codziennego użytku.

Perfumy dla kobiet
Wydane w 2018 roku

Najważniejsze nuty zapachowe
Jabłko
Cytryna
Mandarynka
Cyklamen
Jaśmin
Osmanthus
Ozon
Róże
Bursztyn
Cedr
Piżmo

Elizabeth Arden Słoneczniki Summer Air są dostępne w 100 ml wody toaletowej.