Kobieta XXI wieku

Kobieta XXI wieku, to kobieta wyzwolona, która uwielbia kusić, zdobywać i zaskakiwać. W otchłań odeszły czasy, gdzie rolę kobiety ograniczano do rodzenia i wychowywania potomstwa, sprzątania w domu i gotowania obiadów. Obecnie kobieta umie zadbać o siebie sama i jest pewna swojej wartości w społeczeństwie. Do takiej postawy kobiety przyczyniły się między innymi produkty luksusowe, które niegdyś jedynie dla elit, obecnie są dostępne dla każdego. Produktem, o którym mowa to perfumy. Znane marki perfum obecnie dostępne są w każdej większej galerii handlowej, w drogeriach oraz w sklepach internetowych. Jednym z najchętniej wybieranych perfum jest marka Calvin Klein.

Ten urodzony w 1942 roku syn węgierskiego emigranta stał się ikoną stylu, mody i dobrego smaku. Ten przystojny prowokator i mistrz koloru po ukończeniu szkoły średniej o profilu artystycznym w Instytucie Mody już w 1968 roku założył z przyjacielem spółkę. Pod nazwą firmy „Calvin Klein” początkowo projektował tylko odzież jeansową, jednakże w 1992 roku nastąpił przełom i artysta zajął się linią bielizny, która obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, oraz tych, za którą szaleją zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Przy spotach reklamowych tej linii brało udział wiele gwiazd. W późniejszym czasie Calvin zajął się także produkcją biżuterii i zegarków. W latach 80-tych XX wieku pan Klein postanowił wejść na rynek z linią perfum. Perfumy Calvin Klein szybko uznane zostały jako luksusowa i pożądana marka na całym świecie.

www.e-perfumy.sklep.pl

Jedyne z najbardziej znanych perfum tej marki to perfumy Eternity, które posiadają piękną kwiatową nutę, a ich historia sięga ślubu Calvina z jego asystentką.
Calvin Klein Eternity
Kreator zaprojektował w tym czasie zapach, który miał odzwierciedlać jego dozgonną miłość i pożądanie między kochankami. Flakon specjalnie stworzony został z kryształu i srebra, co miało symbolizować oddanie drugiej osobie oraz głębokie uczucie. Perfumy Eternity nadal cieszą się wielkim zainteresowaniem, a ich goździkowo-kwiatowa nuta uwodzi i łączy wiele par.