Marc Jacobs: Shameless Youthful-Look 24H Foundation

kosmetyki
Oto najnowszy podkład wydany przez Marca Jacobsa, mówię o Shameless bardzo fajna opcja do codziennego makijażu.

W zasadzie jest to podkład long wear z bardzo lekkim i świeżym wykończeniem czyli w zasadzie zawsze sięgam po swój codzienny wyglądaj tak, jak chcę wyglądać naturalnie, a nie z ciastowatą twarzą, ale nadal można ją budować, więc jeśli chcesz uzyskać wysokie krycie, możesz łatwo się z tym pogodzić.

Niektórzy z was prawdopodobnie wiedzą, że lubię mój makijaż, szczególnie moja skóra, aby wyglądała jak najbardziej naturalnie i ma tendencję do tego, dlatego wybieram średnio-lekkie krycie, również ze względu na mieszaną skórę, która ma tendencję do pękania z ostrymi składnikami.

Autor: Evelin 1 lutego 2019 r.Uroda , Makijaż
Marc Jacobs: Fundacja Shameless Youthful-Look 24H

Oto najnowszy podkład wydany przez Marca Jacobsa, mówię o Shameless bardzo fajna opcja do codziennego makijażu, w zasadzie jest to podkład long wear z bardzo lekkim i świeżym wykończeniem czyli w zasadzie zawsze sięgam po swój codzienny wyglądaj tak, jak chcę wyglądać naturalnie, a nie z ciastowatą twarzą, ale nadal można ją budować, więc jeśli chcesz uzyskać wysokie krycie, możesz łatwo się z tym pogodzić. Niektórzy z was prawdopodobnie wiedzą, że lubię mój makijaż, szczególnie moja skóra, aby wyglądała jak najbardziej naturalnie i ma tendencję do tego, dlatego wybieram średnio-lekkie krycie, również ze względu na mieszaną skórę, która ma tendencję do pękania z ostrymi składnikami.

Kolekcja bezwstydna jest dostępna w 29 różnych odcieniach i obejmuje od najjaśniejszej karnacji po najciemniejszą, dotykając odcieni, takich jak oliwki, różowe odcienie neutralne i różne opcje dla czarnej skóry. Formuła ma SPF 25, nie zauważyłem żadnego utlenienia, więc kolor cały czas pozostaje taki sam, nie wspominając, że jest długotrwałym podkładem o naturalnym wyglądzie, co uwielbiam, ponieważ wypróbowałam inne różne kryjące światło i wytrzymują tylko kilka godzin i naprawdę nie lubię pełnego chowania się za mój codzienny makijaż, ponieważ nie znoszę nosić ciastowatej twarzy lub czuć, że moja twarz jest ciężka.

Naprawdę kochałem tego faceta, ponieważ jeśli chodzi o luksusowe i luksusowe marki, wiele z nich jakoś nie radziło sobie z formułami i nie warto za to płacić, ale Marc Jacobs naprawdę sprawił, że to działało, więc jeśli szukasz podkładu na co dzień bez makijażu.

Dodaj komentarz