Posted by on Sty 10, 2019 in Perfumy | 0 comments

paznokcie
Istnieje kilka metod przedłużania paznokci. Do najbardziej popularnych należą przedłużanie paznokci akrylem oraz przedłużanie metodą żelową. Nie każda kobieta jest obdarowana pięknymi, długimi paznokciami i nie każda umie sobie takie wyhodować.

By uzyskać spektakularny efekt można udać się do kosmetyczki, która specjalizuje się w przedłużaniu paznokci. Gdy jesteśmy uczulone na akryl wówczas możemy skorzystać z przedłużania metodą żelową. Kosmetyczka na początku przygotowuje paznokcie do zabiegu, piłując je, wycinając skórki i polerując je. Na tak przygotowane paznokcie nakłada się plastikowe paznokcie na które następnie nakłada się warstwy żelu.

kolorowe paznokcie

Następnie dłonie wkłada się do specjalnej ultrafioletowej lampy i utwardza się paznokcie. W żelu można wtopić różne ozdoby takie jak cekiny czy brokat. Długość paznokci zależy od upodobać klientki. Mogą być one dość krótkie, w praktycznej długości bądź bardzo długie. Ostatnio modne są paznokcie zakończone szpicem.

Gdy decydujemy się na akryl, wówczas sam zabieg jest bardzo podobny ale w paznokcie można wtopić wypukłe elementy takie jak kwiaty. To na jaki zabieg zdecyduje się kobieta zależy już od jej indywidualnych preferencji i w czym czuje się lepiej. Ważne by paznokcie nie były przesadnie długie, wówczas są wygodniejsze w noszeniu i po prostu praktyczniejsze.