Kategorie
Perfumy

Nowe perfumy Paco Rabanne Lady Million Lucky

Zapach Lady Million Lucky dla kobiet autorstwa Paco Rabanne został wprowadzony w 2018 roku. Dla kogo jest najlepszy? To zapach podkreślony bukietem pachnących, drzewnych, słodkich i pudrowych zapachów, które przyniosą uspokajające, miękkie i zmysłowe perfumowane doznania. Przyjrzyj się bliżej po nałożeniu, zauważysz trwałą jakość łagodnych, aromatyzowanych, balsamicznych, owocowych i kwiatowych nut, które ukrywają esencję romantycznych, pocieszających i świeżych uczuć.

Paco Rabanne Lady Million Lucky

W oparciu o połączenie nut zapachowych Paco Rabanne Lady Million Lucky jest klasyfikowane jako zapach świeży, kwiatowo i drzewny. Emanacja zapachów dla Lady Million Lucky rozwija się z nutą owocową, w tym malin. Kwiatowe i orzechowe nuty serca pasują do jaśminu, róży i orzecha laskowego, a głębokie, leśne i zwierzęce nuty bazowe sprawiają wrażenie miodu, kaszmirowego drewna, cedru i drzewa sandałowego.

Zanim kupisz Paco Rabanne Lady Million Lucky, wypróbuj i sprawdź, czy łączy się ona z chemią twojego ciała i charakterem.

Zapach Lady Million Lucky został wydany jako woda perfumowana, a butelka to projekt Noe Duchaufour Lawrance.

Paco Rabanne Lady Million Lucky
Paco Rabanne Perfumes zachwyca fanów najpopularniejszych kolekcji perfum 1 Million i Lady Million od 10-lat. W tym roku Paco Rabanne świętuje 10 lat od wydania pierwszego zapachu 1 Million i na cześć tej okazji wprowadza na rynek nową parę 1 Million Lucky i Lady Million Lucky.

Fani tej serii otrzymali ostatnio wydania kolekcjonerskie w pełnej przygód grze Monopoly z Lady Million Monopoly i 1 Million Monopoly. Seria przyniosła także wcześniejsze premiery tematów z Lady Million Prive i 1 Million Prive, a także wydania świąteczne duetu Lady Million Christmas Collector Edition i 1 Million Christmas Collector Edition na rok 2017.