Kategorie
Perfumy

Nowość ~ Chloe Nomade

Francuski dom mody Chloe wprowadził nową filarową linię zapachów dla kobiet, nazwaną Chloe Nomade. Kompozycja jest feministycznym hołdem złożonym duchowi wolności i żądnej przygód, odważnej kobiecej naturze. To oda do silnej kobiety, która nie boi się iść pod prąd nawet wbrew oczekiwaniom społecznym i kulturowym.

Chloe Nomade

Chloe Nomade Eau de Parfum to esencja swobodnej i pewnej siebie kobiety, czerpiącej inspirację z własnych doświadczeń, spotkań i podróży po świecie. Kobiety, która w pełni siebie akceptuje i pragnie pokazać własną tożsamość, odpowiedzieć na pytanie, kim jest w rzeczywistości. Tolerancyjność, jej otwartość na świat i otoczenie budzi powszechne uznanie.

Stworzenia tej kwiatowej kompozycji o ciekawym, szyprowym charakterze podjął się perfumiarz Quentin Bisch z firmy Givaudan. Ten nietuzinkowy zapach oparty jest na trzech głównych akordach, jest to mech dębowy, frezja i mirabelka.

Występujący w zapachu mech dębowy ma intensywny mineralny aspekt i to on nadaje całości szyprowego sznytu. Nuta mirabelki nadaje kompozycji miękkości i zmysłowości równoważąc jednocześnie cytrusowe otwarcie. Promienna frezja i chłodna róża dodają aromatowi świeżej i jasnej nuty kwiatowej. Natomiast białe piżmo, drzewo sandałowe, drewno bursztynowe i paczula w bazie tworzą zmysłową aurę, ukazując jego głębię i podkreślając kwiatowe serce.

W sprzedaży oferowane są flakony Chloe Nomade o pojemności 75 ml, 50 ml i 30 ml w koncentracji wody perfumowanej.