Kategorie
Perfumy

Perfumy marki Marc Jacobs

Marc Jacobs Daisy
Wspaniałe aromaty, niespotykane kompozycje zapachowe i pobudzające zmysły wonie, to najnowsze propozycje markowych perfum by Marc Jacobs. Każdy zapach, został zamknięty w estetycznym, fantazyjnym flakonie. Do najsłynniejszych perfum należą Lola, Daisy, Dot czy Oh Honey.

„Lola” zaskakuje owocowo-kwiatowymi akcentami, takimi jak czerwony grejpfrut, gruszka, peonia, geranium, róża i subtelną nutką wanilii. Pachnie młodością, świeżością i optymizmem. Uwagę przyciąga lilowy flakon z barwnym kwiatem. Z kolei radosna „Daisy” uwodzi dziką truskawką, fiołkiem, gardenią, jaśminem, wanilią i piżmem.

Perfumy Marc Jacobs kupisz w perfumerii www.e-perfumy.sklep.pl/marc-jacobs-c-1577.html

„Dot” w charakterystycznej butelce- biedronce, chowa w swoim wnętrzu, czerwone jagody, jaśmin, kwiat pomarańczy i wanilię z kokosem. Każda z tych propozycji, jest niezwykła i niepowtarzalna.

Perfumy Marc Jacobs to szeroki wachlarz niespotykanych zapachów i urzekających flakonów. Orzeźwiające i uwodzicielskie, optymistyczne, i pełne energii bukiety aromatów, które każdej kobiecie dodają seksapilu i pewności siebie. Idealne, dla każdej kobiety.