Kategorie
Perfumy

Sisley Izia Eau de Parfum

Sisley Paris to bardzo luksusowa marka z wyjątkowym doświadczeniem i urokiem. Mam w posiadaniu szereg produktów Sisley i za każdym razem, kiedy ich używam, wiem, dlaczego je posiadam. Dzisiaj napiszę więcej o najnowszym zapachu Sisleya, Izia Eau de Parfum, który niedawno kupiłam.

Sisley Izia

Na pierwszy rzut oka perfumy wyglądają bardzo pięknie w różowo-brzoskwiniowej butelce z koralem. Oceniając całość wraz z pudełkiem, nie ma wątpliwości, że masz dość drogi zapach w twoich rękach. Daje ci to natychmiastowe uczucie luksusu. Kształt przypomina mi trochę kamień, który kiedyś przywiozłam z plaży. Uważam, że jest to bardzo interesująca i wyjątkowo ukształtowana butelka. Wyjątkowa w szczególności, gdy porównuję ją do prostokątnych butelek, ekskluzywne perfumy są regularnie butelkowane.

Na mojej skórze Sisley Izia otwiera się świeżym, owocowym zapachem o smaku cytryny. Po kilku minutach zauważysz, że róża zaczyna kwitnąć i ma bardziej piżmowy, drzewny nastrój. Słodycz białych piżm naprawdę nadaje temu różowemu zapachowi pięknego rozkwitu. To jest piękny i niezwykły zapach.

Plusy: Sisley Izia to luksusowe podejście do najróżniejszych róż dostępnych na rynku. Ma niezaprzeczalną jakość zarówno pod względem składu zapachu, jak i pod względem projektu butelki. Owocowa wskazówka sprawia, że ​​perfumy są bardzo przydatne także dla młodszych kobiet.

Minusy: Sisley Izia w ogóle nie jest łatwym zapachem. To bukiet o wiele więcej niż tylko róże. To może sprawić, że będzie to zapach bardziej odpowiedni na świąteczne imprezy, takie jak kolacja, impreza czy wesele. Poza tym nie jest to niedrogi perfum. Ma jednak wręcz imponującą trwałość.