Kategorie
Perfumy

Versace Dylan Blue Pour Femme

Na czerwonym dywanie będącym synonimem przepychu, gwiazdy rocka zaprezentowały, najnowszy zapach damski marki Versace. Jest to odświeżający, żywy zapach, który otwiera się owocową mieszanką czarnej porzeczki i zielonego jabłka, a bukiet z kwiatowymi nutami serca tworzy niezapomniany jaśmin Drewniana podstawa z paczulą i styraksem uzupełnia ten zniewalający zapach.

Versace Dylan Blue Pour Femme

Nuty podstawy: Sorbet z czarnej porzeczki, zielone jabłko, koniczyna, niezapominajka, pachnotka
Serce: róża, petalia, rosifolia, jaśmin, brzoskwinia
Podstawa: paczula, styraks, białe drzewo, piżmo
Versace Dylan Blue Pour Femme
„Dylan Blue Pour Femme to mój hołd dla kobiecości. Dlatego stworzyłam mocny, zmysłowy i wyrafinowany zapach dla kobiety, która zna swoją moc.”
Donatella Versace

Versace Dylan Blue Pour Femme to hołd dla epoki kultury i mitologii greckiej. Butelka Versace Dylan Blue Pour Femme łączy się nierozerwalnie z kultową „Versace Medusa”. Projekt butelki zainspirowany został grecką amforą (naczynie używane przez starożytnych Greków, do przechowywania cennego oleju i wina). Sam ciemnoniebieski kolor butelki nawiązuje do koloru nieba, morza jońskiego i Morze Śródziemnego. Nosem zapachu jest Calice Becker, znany z klasycznych dzieł, w tym J’adore Christian Dior, Lola Marc Jacobs czy Velvet Orchid Toma Forda. Jeśli chodzi o kampanię wideo, która towarzyszy wydaniu. Jest to mini epos z modelką, która oszałamia fanów, pozostając silną, pewną siebie kobietą.