Posted by on Kwi 13, 2018 in Perfumy | 0 comments

Na czerwonym dywanie będącym synonimem przepychu, gwiazdy rocka zaprezentowały, najnowszy zapach damski marki Versace. Jest to odświeżający, żywy zapach, który otwiera się owocową mieszanką czarnej porzeczki i zielonego jabłka, a bukiet z kwiatowymi nutami serca tworzy niezapomniany jaśmin Drewniana podstawa z paczulą i styraksem uzupełnia ten zniewalający zapach.

Versace Dylan Blue Pour Femme

Nuty podstawy: Sorbet z czarnej porzeczki, zielone jabłko, koniczyna, niezapominajka, pachnotka
Serce: róża, petalia, rosifolia, jaśmin, brzoskwinia
Podstawa: paczula, styraks, białe drzewo, piżmo
Versace Dylan Blue Pour Femme
„Dylan Blue Pour Femme to mój hołd dla kobiecości. Dlatego stworzyłam mocny, zmysłowy i wyrafinowany zapach dla kobiety, która zna swoją moc.”
Donatella Versace

Versace Dylan Blue Pour Femme to hołd dla epoki kultury i mitologii greckiej. Butelka Versace Dylan Blue Pour Femme łączy się nierozerwalnie z kultową „Versace Medusa”. Projekt butelki zainspirowany został grecką amforą (naczynie używane przez starożytnych Greków, do przechowywania cennego oleju i wina). Sam ciemnoniebieski kolor butelki nawiązuje do koloru nieba, morza jońskiego i Morze Śródziemnego. Nosem zapachu jest Calice Becker, znany z klasycznych dzieł, w tym J’adore Christian Dior, Lola Marc Jacobs czy Velvet Orchid Toma Forda. Jeśli chodzi o kampanię wideo, która towarzyszy wydaniu. Jest to mini epos z modelką, która oszałamia fanów, pozostając silną, pewną siebie kobietą.